Haberler

TÜRKİYE’Yİ BARIŞ VE HUZUR DOLU GÜZEL GÜNLERİNE YENİDEN KAVUŞTURMAK SORUMLULUĞUMUZDUR

By 2 Mart 2020 Mart 15th, 2023 2.571 Comments

Ülkemiz açısından son derece zor günlere denk geldi kongremiz. Şimdi parti yetkililerimizin de belirttiği üzere, sessiz sedasız kongremizi gerçekleştireceğiz.

Özellikle dikkat ettiğimiz bir konu; hiç bir partili kardeşimi incitmediğimi düşünüyorum ama adaylık sürecimizde istemeden de olsa bir partilimizi kırmış yada üzmüş isem, ufacık bile olsa gönlünü kırdığım herkesten özür dilerim. Gönlü partimizle olan herkes bizim için kıymetlidir, değerlidir.
Bu kapsamda ziyaretlerde bulduğumuz tüm ilçe örgütlerimize, sivil toplum kuruluşlarımıza, derneklerimize, sendikalarımıza, fikir platformlarımıza, partimizin önde gelen büyüklerine ve en önemlisi Türkiye’nin barış ve kardeşlik temelli geleceğini birlikte inşa edeceğimiz kıymetli partili arkadaşlarıma teşekkür ederim.

Sevgili ağabeylerim Bozkurt Uslu ve Hikmet Erenkaya’ya da başarılar dilerim.

Unutmayalım, ülkemiz yasta…

Partili kardeşlerimizden, sevgili yol arkadaşlarımızdan bir ricamız var. Biz Cumhuriyeti kuran partiyiz ve ülkemize karşı sorumluluğumuz çok büyük. Türkiye’yi barış ve huzur dolu güzel günlerine yeniden kavuşturmak gibi bir sorumluluğumuz var. Kongre salonumuzdan başlamak üzere her süreçte itidalli davranmanın, kimseyi kırmamanın ve demokratik değerlere bağlı davranmanın temel sorumluluğumuz olduğunu unutmayalım.